Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Tak dobre, ako sa len dá

Goto down 
AutorSpráva
SexiCity - mayor
Admin
SexiCity - mayor


Počet príspevkov : 28
Join date : 16.02.2011
Bydlisko : Sexicity

Tak dobre, ako sa len dá Empty
OdoslaťPredmet: Tak dobre, ako sa len dá   Tak dobre, ako sa len dá EmptySt marec 16, 2011 6:25 pm

Isto ho vo svojom okolí máte aj vy - tzv. kamaráta do dažďa. A možno ten kamarát, ako sa vraví, „taky rád“. A možno sa aj vy raz presvedčíte o tom, že najväčšia tma býva pod lampou.

Tak dobre, ako sa len dá R7obah

S Marekom sme sa poznali už pekných pár rokov. Hoci som si ho nikdy nevedela predstaviť inak ako spoločníka ku káve, chvíle trávené s ním som milovala. Vedeli sme sa rozprávať celé hodiny - či už o bežných veciach, alebo o sexe. Najradšej sme rozoberali naše sny a chute, bavili sa o švédskej trojke, praktikách a pomôckach. Dokázala som sa pri ňom otvoriť viac ako pri najlepšej kamarátke. Vedel všetko, od špeciálnych funkcií môjho vibrátora až po to, že ma vzrušuje sexi spodná bielizeň, podväzky, korzety, pančuchy atď. Keď padla téma o domine, povedal mi, že by mi tá rola sadla ako uliata. Nikdy predtým som o tom nepremýšľala, no teraz som zistila, že by som to rada vyskúšala. Myšlienka, že by som chlapovi pri sexe spôsobovala bolesť, sa mi páčila.
Uplynulé leto medzi nami nastal zlom. Ani neviem, kto z nás dvoch urobil prvý krok, no padla prvá vášnivá pusa, prišlo objatie, vzájomné hladkanie a hlavne - milovanie. Keď sme spolu, sme ako siamské dvojčatá. Konečne som našla človeka, ktorý mi splní to, čo mi vidí na očiach - nech už som domina, exhibicionistka alebo ktokoľvek.
Bol horúci augustový víkend a my sem sa vybrali do parku. Obliekla som si šaty na gombíčky a pod ne - nič. Gombíky som mala zapnuté len po začiatok stehien. Sadli sme si na lavičku a začali padať vášnivé bozky. Jeho ruky blúdili po mojom tele a pálili ma aj cez šaty. Okolo nás sa prechádzali ľudia a to ma vzrušovalo ešte viac. Keď som cítila, že to vo mne začína poriadne vrieť, pošepla som mu, nech ma urobí prstami. Posúval ruku po mojom stehne vyššie a vyššie, až bol v cieli. Hladil ma, hral sa so mnou, prechádzal prstami hore a dole. Dostávala som sa do extázy a keď videl, čo to so mnou robí, zrýchľoval a vzápätí spomaľoval tempo. Posúval sa nižšie, vnikal dnu a ja som si hrýzla do jazyka a pier, aby som nestonala nahlas. Keď som už cítila, že sa blíži vyvrcholenie, zaborila som si tvár do jeho pleca. stal vo mne, kým som sa neprestala chvieť, a potom začal opäť pomaličky pohybovať prstom. To už však nedokončil, lebo dobre vedel, že to by už nevydržal ani on. Radšej sme počkali, kým z nás opadne vzrušenie a rýchlo sme vykročili domov. Ešte sme za sebou ani poriadne nezabuchli dvere a už sme sa na seba vrhli a divoko sa milovali. Musela som uznať, že hoci mám 30 rokov a za sebou takmer stovku chlapov, nič podobné som nezažila.
Našla som jedinečný klenot, ktorý presne pozná, čo žena chce a po čom túži, no napriek tomu si veľké ilúzie o vzťahu s ním nerobím. Delí nás 300 kilometrov a na lásku už neveríme, aspoň to tak tvrdíme. On má na konte veľa sklamaní a jedno nevydarené manželstvo a môj názor na chlapov je taký, že 98 percent z nich sú svine a tie 2 zvyšné percentá sú buď ženatí alebo totálny samotári. No možno práve preto si pripadáme vzácnejší a do chvíľ, keď sme spolu, vkladáme všetko - akoby to bolo naposledy.
Návrat hore Goto down
http://sexicity.sk
 
Tak dobre, ako sa len dá
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Sexi kaviareň :: Erotické príbehy a poviedky-
Prejdi na: